Hakkımızda

1992 Yılından bu yana Electrical Heat Tracing (Elektrikli Isı İzleme) Uzmanıyız.

Elektrikli ısı izleme sektöründe yaklaşık 30 yıllık deneyimli alanında uzman ekiplerimiz ile sizlere hizmet etmek üzere kurulmuştur. Şirketimiz elektrikli ısıtma sistemleri, ısı izleme (heat tracing) , enstrüman koruma kutuları, tank silo ve boru hatları İzolasyonu yanı sıra proje’ye özel üretilecek izolasyon ceketleri üretimi yapan bir firmadır. Ayrıca VRF klima, havalandırma ve scrubber sistemleri kurulumu ile sizlere hizmet vermektedir. EHT Mühendislik, elektrikli ısı izleme (Electrical Heat Tracing) sistemleri için proje çizimi, ürün tedariki ve montaj hizmetleri vermektedir.

Elektrikli ısıtıcılar ile çatılar ve zeminlerde buzlanma önleme, donmaya karşı koruma, evsel alanlarda zemin ısıtma, anten ısıtma ve genel olarak ısı kayıplarının oluşturduğu her türlü sorunu önleme ve gidermek ve ekonomik çözümler üretilmektedirler.

(Electrical Heat Tracing) Elektrikli Isı izleme uygulama alanlarımız; madenler rafineriler, petrokimya, depolama tesisleri, enerji santralleri, gıda tesisleri, arıtma tesisleri gibi birçok endüstriyel sahada heat tracing konularında çözümler sunmaktadır.

  • Danışmanlık çalışmaları
  • Mühendislik çalışmaları
  • Komple taahhüt işleri
  • Anahtar teslim projelendirme

Sunduğumuz Hizmetlere Dair

Yapısal alanlarda ve endüstriyel tesislerde EHT (electrical heat trace )-elektrikli ısı izleme işlerinde, boru hatlarını ısıtma. tank ısıtma sistemleri ve izolasyonları üzerine çözümler sunan bir firmayız. Projelendirme, ürün tedariki ve montaj hizmetleri vermekteyiz.

Tedarik ettiğimiz ürünler arasında elektrikli ısıtıcı kablolar, IBC konteyner ve varil ısıtıcılar, daldırma ve sirkülasyon tip ısıtıcı ve enstürüman koruma kutuları, panel ısıtıcılar, oda tipi dijital-analog termostatlar ve termokupl ürün satışımız bulunmaktadır.

Konut ve ticari yapısal alanlarda, evler. Villalar, kış bahçeleri, camiler, hamamlar gibi birçok alanda elektrikli ısıtıcı kablolar ile zemin ısıtma, çatı oluklarında ısıtma ve rampalarda ısıtma ve kar buz önleme sistemleri için ürün tedariki ve anahtar teslim montaj hizmetleri vermekteyiz.

Hakkımızda