A. Isıtıcı Kabloyla Stadyum Zemin Isıtma

Spor Sahalarında Isıtma Sistemleri; EHT Mühendislik tarafından uygulanan kar buz eritme sistemi sayesinde spor sahalarında zamanında oyunlar için mükemmel zemin. Toprak altı ısıtıcı kablo uygulaması ile kar birikimi ve buzlanma sorunları çözülüyor. Sağlıklı ve kaliteli oyun deneyimi için etkili çözüm.

EHT mühendislik tarafından uygulanan kar buz eritme sistemi sayesinde sahanın zarar görmesiyle meydana gelebilecek çok büyük masrafların önüne geçilmekte ve oyunların zamanında oynanabilmesi sağlanmaktadır.

Kış aylarında yağan aşırı kar ve buzlanma etkisiyle spor sahalarında oyunlar kötü saha şartlarında oynanmaktadır. Bu Yüzden Spor Sahalarında Isıtma Sistemleri oldukça önemlidir. Sahaların üzerindeki karların oluşmasını engeller.
Oyuncuların sağlığını ve oyun kalitesini tehdit eden kar birikimi ve buzlanma olayını ortadan kaldırmak için en etkili yöntem toprak altından saha zeminini ısıtma uygulanmasıdır. Yer altı ısıtıcı kablo uygulaması toprak ve çimlerin ömrünü uzatıp sahanın bakım maliyetini düşürmektedir.

Spor Sahalarında Isıtma Sistemleri Isıtıcı kablo, zeminine zarar vermeyecek şekilde montaj edilerek ve sahada buzlanmayı oluşturan sıcaklığın 0’ın altına düşmesi ve nemin algılanması ile devreye girerek çimlerin buzlanmasını engellemektedir. Sıcaklık ve nem sensörü ile haberleşen termostat ünitesi ısıtıcı kablo enerjilenen ısıtıcı kablo ısınarak sistemin çalışmasını sağlar.

B. Isıtıcı Kabloyla Stadyum Zemin Kar-Buz Eritme

Özellikle kış mevsiminde çimler kar yağışı nedeniyle zarar görmektedirler. Buzlanan zemin daha sonra eridiğinde çimlerde ve zeminde birtakım sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu sürecin defalarca tekrarlanması sonucu çimler yumuşak olma özelliklerini yitirerek ölmektedir.

EHT Mühendislik tarafından uygulanan zemin ısıtma sistemi tamamen çimlerin zarar görmemesi ve kar buz oluşumunun engellenmesi, dizayn sıcaklığı göz önünde bulundurularak tasarlanmaktadır.

Bu kar buz eritme sisteminin kurulumunu tamamen alanında uzman mühendis ve teknik insanlar ile yapılması gerekir. Sistem tamamıyla otomatik olup bir müdahale edilmesine gerek yoktur. Bakım, onarım gerekmez. Özellikle zarar verilmediği, dışardan herhangi bir kesici, delici, yırtıcı malzeme uygulanmadığı sürece uzun yıllar sorunsuz olarak çalışacaktır.