Buz Çözme Sistemleri konusunda 29 yılı aşkın tecrübesiyle EHT Mühendislik, uydu ağlarının kritik durumlarda korunması için Anten De-Ice çözümünü sunmaktadır. Özellikle kış aylarında veya yüksek rakımlı bölgelerde kar ve buz oluşumu, parabolik antenlerde sinyal iletimi ve alımı kaybına sebep olabilir.

EHT Mühendislik olarak, buz çözme sistemleri alanında Surface Heating Systems ile birlikte çalışarak anten ısıtma sistemini geliştirdik. Bu sayede, antenler kar ve buz oluşumu riskine karşı korunur ve en zorlu hava koşullarında bile çalışır durumda kalır. Tecrübemiz ve deneyimlerimiz sayesinde, buz ve karın oluşturduğu sorunları çözerek, antenlerin verimli bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

EHT mühendislik olarak Anten De-Ice, müşterilerin kritik uydu ağlarını buz, kar, yağmur ve güneşten kaynaklanan sinyal kaybı ve bozulmasından korumalarına yardımcı olan 29 yılı aşkın bir deneyime sahiptir.

Özellikle parabolik antenlerde buz ve kar yağışı oluşumu, kış aylarında veya yüksek rakımlı yerlerdeki çanak antenlerde sinyal iletim ve alımının kaybının önemli bir nedenidir.

Eht Mühendislik Sektörde yirmi bir (29) yılı aşkın bir süredir tecrübe ve deneyimli firmamız, Surface Heating Systems Eht mühendislik, kar ve buz oluşumunu önlemek için birçok kurum ile anten ısıtma sistemini başarıyla geliştirdi ve antenleri en kötü hava koşullarda çalışır durumda olmasını sağlar

EHT MÜHENDİSLİK Özel Isıtıcı kablolar ile Anten Isıtma Sistemleri

Antenin dışbükey tarafına doğrudan uygulanan ve bir buz/kar algılama kontrol ünitesi ile kontrol edilen özel şekillendirilmiş yumuşak sırtlı alüminyum ısıtma panelleri.

Kurulan alüminyum folyo sistemleri, uygun güç yükleriyle 0,5 m'den (şu anda) 18 m'ye kadar değişen çaplara uygulanabilir.

Daha küçük sistemlerin kurulumları genellikle birkaç saat sürer ve daha büyük ısıtma sistemlerinin tamamlanması birkaç gün sürer. Sistemlerimizin çoğu, anten çevrimiçiyken kurulabilir, bu nedenle maliyetli arıza süresini azaltır.

Sistemler son derece esnektir ve "1/3, 2/3, 3/3" veya "1/2 ve tam ısıtma" sağlayarak müşterinin gereksinimlerine ve konum parametrelerine göre kolayca uyarlanabilir. Sistemler ayrıca gelişmiş bir özellik olarak uzaktan erişim ile gelebilir.

Kontroller ve izleme yetenekleri ayrıca sistem performansına uyacak şekilde tasarlanabilir ve oluşturulabilir ve ülkeye özgü güç değerleri, yükler ve/veya projeye özel ayrıntılar gibi operasyonel ihtiyaç ayrıntıları kolayca karşılanabilir.

Geleneksel bir Sıcak Hava sistemine karşı bir EHT Mühendislik sistemlerinin sistemi kullanmanın sayısız faydası vardır:

Eht mühendislik De-Ice, VSAT ve büyük uydu yer istasyonu antenlerinizi en zorlu çevre koşullarında çalışır durumda tutan kaliteli ürünler sağlama konusunda lider uydu şirketi olmuştur.

Eht Mühendislik De-Ice ürünleri, küçükten büyüğe çok çeşitli antenlerde gereksinimler ve anten sistemleri için elektrikli ısıtıcı kablo ile ısıtmalı sistemler içerir. Kar- buz çözme sistemi, elektrikli ısıtıcı kablo ile ısıtma anten platformunun arkasını ve alt yarım daire olarak ısıtılır.

EHT MÜHENDİSLİK Uydu Antenleri Haberleşme Antenleri için Uydu Anteni Elektrikli Buz Çözücü Isıtıcı Sistemi

Sıcaklık 3 'nin altına düştüğünde ve nem mevcut olduğunda Besleme ve Reflektörlü Isıtıcıları etkinleştirecek Otomatik Sistem
Basit, Sahada Kurulabilen Isıtıcı Kablolar ve kontrol ekipmanları oluşan karlanma ve buzlanmayı önler:

EHT Anten alt Yarım ve Tam Reflektör seçenekleri mevcuttur.
Voltaj Seçenekleri: 220 volt Tek Faz, Kullanıcı Tarafından Seçilebilir Kontrolör: Otomatik, Kapalı veya Manuel Açık Modları
EHT MÜH projeye özel olarak çözümler sunmaktadır. Anten boyutları: 3.0, 3.3, 3.7, 3.8, 3.9, 4.2, 4.5 ve 5.0 Metre

  • Yeni Yalıtım Köpüğü Arka Kapak Seçeneği için Viking ile İletişime Geçin Hızlı teslimat
  • Nem ve sıcaklık sensörleri kontrol ve kumanda edilebilir
  • Sadece buzlanma veya set edilen sıcaklık değerinin altına düşmesi durumunda devreye girecek sistem
  • 3 ° C'nin altında ve yağış olduğunda. Isıtma elemanları ısı sağlar buz çözme yüzeyi üzerinde eşit olarak
  • Aşağıdakilerden oluşan panel üç katman: Dış katman ağır hizmet tipidir, vinil kaplı polyester malzemedir. özellikle hava için tasarlanmış